Kierujemy się prostymi, prawnymi działaniami, a także chcemy angażować urzędy, tworząc programy pn. „Urzędy Życia” www.urzedy.zycia.pl. Jednym z ważnych elementów jest zaangażowanie polonii, którą aktywujemy krótko po tym jak odbudujemy podstawowe funkcje narodu, stosując zasadę „łączmy się w miłości, prawdzie, wdzięczności, tożsamości, a później złączymy się na pozostałych”.

Zależy nam na powrocie do natury, odnowie tradycji, szacunku do ludzi i na powrót łączeniu ich w rodziny, grupy rodzin i jedność narodową, dla dobra ludzkości, którą także bierzemy w uważność, bo to my idziemy z płomieniem prawdziwej wiary w ludzkość i mamy całą moc w sobie. Tworzymy dwie ścieżki, z których jedna jest rdzenna, którą opisałem, a kolejna jest przejściem z systemy to „Rodziny Ludzi Żywych na Planecie”, prawdziwych języków i historii, z odzyskaniem energii i materii oraz ukradzionych dóbr na wielu poziomach.

pozbawione wywoływanych sztucznych i sterowanych konfliktów, najazdów i katastrof , które miały nas poróżnić, by łatwiej było nas było zastąpić, by m.in. przejąć pełen dostęp do zasobów naturalnych za pomocą marionetek siedzących na stołkach m.in. w postaci tzw. MINI-STERÓW 😉 Idziemy ku wszystkim grupom zawodowym, bo w każdej prawdziwi ludzie walczyli, a reszta była tylko nieświadoma swojej nieświadomości i popadała w biorobotyzm na zlecenie systemu i tej obłudy, którą im wraz z korporacyjno-mafijnyjnymi układami biznesowo-religijnymi ofiarował. Wraz z fundacją „Planeta Życia” www.planeta.zycia.pl, przy pomocy stażystów i praktykantów z uczelni wyższych, stworzyliśmy substytut struktury kraju, działający na zasadzie rodziny, w którym rdzenni będą mieli możliwość wyleczenia się zraum, bezświadomości, odzyskaniu swobody i tożsamości od przodków i w późniejszym okresie swojego dziedzictwa.

Obecnie ruszamy z tzw. Narodowym Programem Odbudowy K-Raju „Pomóż mi Polsko”, którego ulotkę do rozprzestrzenienia przedstawiamy poniżej do pobrania. to już idzie na cały kraj, jednoczymy ludzi na wielu poziomach www.jednosc.narodu.pl, a także prowadzimy referenda www.referendum.narodu.pl. dostępne są sieci życia, które mają zastąpić stare układy i zależności i skupić się na prawdziwych z serca ludziach, od dziecka często czujących że z tym krajem można zrobić dużo więcej przy tak dużym potencjale.

W trakcie warsztatów odbudowujemy moc mężczyzn i kobiet (www.warsztaty.mocy.pl, www.warsztaty.zycia.pl, ), a inne inicjatywy zmierzają do tego by odbudować czucie w narodzie, gdyż poprzez zatrucia i oddalenie się od wartości, utracili oni swoją prawdziwą energię, nawet tego nie czując, czyli stopniowo zapadali w hipnozę zbiorową i sen, a śpiącego łatwo zabić, otruć czy okraść. Mamy już przygotowane programy rehabilitacji energetycznej, mentalnej i zdrowotnej www.turnusy.zycia.pl, www.sanatoria.zycia.pl, www.oazy.zycia.pl, a także wdrażamy lokalną czucio-walutę, która komplementarnie uzupełni braki na bazie kooperatyw www.kooperatywy.zycia.pl.

W ramach programu odtwarzania przestrzeni życiowej, proponujemy program Architekci Życia www.architekci.zycia.pl, wraz z komplementarnym do tego programem Osad, Wiosek, Miast Życia, www.osady.zycia.pl, www. wioski.zycia.pl, www.miasta.zycia.pl (w budowie). Całkowicie zaprzeczamy możliwości unowocześniania i cybernetyki na każdym poziomie i rozwoju technologii komputerowych, mając na względzie nasze i młodsze pokolenia, które pokazały czym jest uzależnienie od gier komputerowych, pornografii, kinematografii (zbrodni tego świata), napędzanych przez obcą telewizję, pracującą na zlecenie agregorów. Wszystko to deprawowało to rdzenne i suwerenne wartości, przez które Polacy się zagubili popadając w półprawdy na polach myśli, mowy, czucia, czynu, a także bierność i ślepe spojrzenie na otaczającą ich rzeczywistość. wartości, ale także będących narzędziami sterowania tzw. ekonomią korporacji, rozbierającej kraj i naród z tego co najcenniejsze.

One Reply to “Rodzina zamiast systemów, tożsamość i pomysły na przyszłość”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *