Telewizja Życia ma zmienić rzeczywistość zmieniając naszą świadomość, która ważne by szła prosto z tego jaką mamy intencję i odwoływała się do podstawowych wartości. Tożsamość jest jednym z najważniejszych aspektów naszego życia. Jest wyznacznikiem naszego życia dlatego że tylko wtedy, kiedy znamy naszą tożsamość wiemy w jakim kierunku podążać. Im prostsze są wartości do których się odwołujemy tym łatwiej nam jest zrozumieć, że świat jest zbyt skomplikowany, żeby móc podążać przepisami prawa, które są dla nas w większości całkowicie pozbawione zrozumienia. Więc jeżeli przestajemy rozumieć prawo i podążamy za nim ślepo to łatwo jest nami sterować a właśnie tego chcemy uniknąć. Dlatego chcemy zbudować telewizję, która spełni przede wszystkim najważniejsze funkcje, czyli da ludziom wiedzę na temat tego kim są, dlaczego są, po co są i w jaki sposób mają ze sobą współpracować.

Telewizja będzie transparentna dla wszystkich ludzi, którzy będą chcieli powrócić do normalnego funkcjonującego w świecie cywilizowanym życia. Przy czym cywilizowany świat rozumiemy jako świat naturalny, czyli taki zgodny z tym co planeta nam oferuje. Natomiast system, który nas oszukał okłamał i okradł zabijał również wartości. Zabijał połączenie pomiędzy nami na wielu poziomach w wielu wymiarach. Ma przestać istnieć – jest to wyznacznik tego dla którego edukację się buduję i można żyć prościej, żyć pełniej. Dlatego można w ten sposób funkcjonować bez zbędnej technologii, bez zbędnych produktów, bez zbędnych ideologii, bez zbędnych ustroju politycznego, bez zbędnych kultów które się nam uprawia na narodzie, czyli kult władzy rozumianej jako rządzenie i manipulowanie ludźmi.

Telewizja Życia porusza tematy które wcześniej są nam przedstawione, czyli każdy program, który będzie emitowany w określone dni dla określonej grupy i obszaru w trakcie tygodnia będzie też szczegółowo określony. Będziemy mieli dostęp do pytań, które będą poruszane w danym materiale wideo przedstawionym przez ekspertów.

W związku z tym będziemy mogli wybrać sobie odpowiedni materiał a z drugiej strony wybierając ten materiał będziemy zapoznawać się z najważniejszymi dla nas rzeczami. Oprócz tego będą to programy które będą przedstawiały dwa różne bieguny tego samego zagadnienia, czyli z jednej strony to będzie świat taki typowo materialny którym po prostu żyjemy, czyli w jaki sposób funkcjonować w systemie obecnym dla ludzi, którzy są na tyle systemowi na tyle nie czują się jeszcze, żeby powiedzieć o sobie, że jestem człowiekiem wolnym i suwerennym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *